Masz pytanie?
Zadzwoń do nas!
tel. +48 (33)
861-86-07
fax: +48 (33)
865-16-65
wykres
Prawo i interpretacje
Bądź na bieżąco. Zapoznaj się ze ważnymi zmianami w przepisach.
wykres
Rozwiązania dla Firm
Przekształcenia firm, aporty. Ochroń kapitał swojej rodziny.
wykres
Tnij koszty w firmie
Zewnętrze biuro rachunkowe to tańsza "własna" księgowa!

Usługi księgowe – Żywiec, Bielsko i okolice

Poszukujecie Państwo profesjonalistów w branży księgowej? Firmy która podejmie się kompleksowej obsługi Państwa księgowości? Jeśli tak - zapraszamy do współpracy z Eurofinanse!

Dzisiejsze otoczenie prawno-podatkowe ulega ciągłym zmianom i modyfikacjom.

Częstotliwość zmian przepisów oraz ich interpretacji powoduje, że tylko firmy zajmujące się od wielu lat zawodowo księgowością i podatkami mogą sprostać na bieżąco wyzwaniom prawnym, dzięki czemu księgowość powierzona specjalistom, takim jak nasze biuro rachunkowe w Żywcu w tym naszej kancelarii gwarantuje prawidłowość i rzetelność prowadzonej dokumentacji finansowo-księgowej oraz rozliczeń z budżetem.

Dla potwierdzenia powyższego tylko w roku 2011 przepisy w zakresie podatku od towarów i usług i ulegają  zmianom co najmniej 4 – krotnie. Wpływa to bezpośrednio na trudności w samodzielnym prowadzeniu swej księgowości.  Zmiany wprowadzane przez ustawodawców dotyczą szerokiego spectrum rodzaju wykonywanych działalności, a tym samym dotyczą wielu, jednakże nie wszystkich i nie każdo-razowo podatników.

Szeroka oferta usług księgowych

Prowadzone przez nas biuro podatkowe zatrudnia specjalistów w dziedzinie księgowości. Dlatego nasza oferta skierowana jest do firm różnej wielkości i strukturze organizacyjnej: od małych przedsiębiorstw, po rozbudowane spółki. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Prowadzamy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz pozostałe formy rozliczeń podatkowych, takich jak rejestry VAT lub ewidencje wyposażania. Ponadto wśród proponowanych przez nas usług, znajduje się wspomaganie firm w obszarze określanym jako kadry i płace. Służymy również pomocą w zakresie przeprowadzania zamian struktur organizacyjno-prawnych przedsiębiorstw.

Księgi rachunkowe od 300 zł netto plus VAT

prowadzone są zgodnie z ustawa o rachunkowości z uwzględnieniem przepisów podatkowych podatku dochodowego osób fizycznych lub prawnych oraz VAT.

 
segregatory
 
zmęczona księgowa

Wsparcie Księgowej

Udzielamy wsparcia prowadzenia ksiąg rachunkowych Twej firmy lub księgowej w Twej firmie w zakresie ustawy o rachunkowości oraz poprawności dokonywanych księgowań pod względem rachunkowym, przy sporządzaniu bilansów, rachunków zysków i start, rachunku przepływów, F01 i inne. Zastrzegamy, iż nie prowadzimy usług doradztwa podatkowego.

 

 

Podatkowa księga
przychodów i rozchodów

prowadzona jest w oparciu o Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz w oparciu o przepisy ustawy podatku dochodowego osób fizycznych  i podatku VAT.

 
uśmiechnięta księgowa
 
segregatory

Pozostałe formy rozliczeń podatkowych oraz pozostałe ewidencje podatkowe

prowadzone w oparciu o Ustawę o zryczałtowanym podatku dochodowym, Ustawę podatku dochodowego osób fizycznych, Ustawę o VAT, rozporządzenia w zakresie podatku VAT.

 
 

Kadry, płace, ZUS

prowadzone w oparciu o przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

 
szafka na dokumenty
 
uśmiechnięta księgowa

Przekształcenia firm
i aporty

Brak spójności przepisów, różnorodność wydanych interpretacji powoduje iż proces przekształcenia to bardzo złożony cykl wielu czynności oraz współpracy wielu profesjonalnych i doświadczonych osób.

 
 

Pozostałe usługi

  • sporządzanie biznesplanów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych na podstawie przekazanych dowodów źródłowych,
  • czynności administracyjne,
  • przygotowywanie dokumentów do dotacji, kredytów, firm leasingowych.
sprawozdania
© 2017 Eurofinanse Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa s.c. Iwona Duraj i Irena Lach
34-300 Żywiec, ul. Komonieckiego 1, woj. śląskie, tel.: (33) 861-86-07, fax: (33) 865-16-65
email: biuro@eurofinanse.info.pl