Masz pytanie?
Zadzwoń do nas!
tel. +48 (33)
861-86-07
fax: +48 (33)
865-16-65
wykres
Prawo i interpretacje
Bądź na bieżąco. Zapoznaj się ze ważnymi zmianami w przepisach.
wykres
Rozwiązania dla Firm
Przekształcenia firm, aporty. Ochroń kapitał swojej rodziny.
wykres
Tnij koszty w firmie
Zewnętrze biuro rachunkowe to tańsza "własna" księgowa!

Biuro Rachunkowe Eurofinanse w Żywcu – o nas

Buro rachunkowe i podatkowe Eurofinanse s.c. Duraj Iwona & Lach Irena działa nieprzerwanie od 2003 roku. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość obsługi Klienta w indywidualnie dobranym wariancie i zakresie współpracy. W trosce o najlepszy interes i zadowolenie Klienta wypracowujemy rozwiązania księgowo-podatkowe zgodne z jego potrzebami i specyfiką działalności.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu finansowo-księgowym oraz kadrowo-płacowym, które aktualizujemy na bieżąco, w tym po każdorazowej zmianie przepisów podatkowych powodujących konieczność aktualizacji. Usługi księgowe, jakie świadczymy w naszym biurze, są wspierane przez specjalistyczne i profesjonalne oprogramowanie prawno-podatkowe. Posiadane przez nas programy zawierają najbardziej aktualne informacje z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, w tym orzecznictwo i interpretacje. Wspiera to znaczący sposób świadczonych usług przez nasze biuro.

Jesteśmy zorientowani na rozwój firmy – wprowadzamy coraz nowsze systemy współpracy ułatwiające komunikację, przepływ dokumentów i informacji pomiędzy biurem a Klientem, dzięki czemu każdy Klient, każda firma, która tylko wyrazi takie życzenie, może mieć nieograniczony wgląd w swe dane księgowe. Rozwój w tym zakresie umożliwił nam też znaczne rozszerzenie działalności – współpracujemy nie tylko z Klientami z Żywca, w którym mieści się biuro, ale też z Bielska, Kęt i innych miejscowości województwa śląskiego i małopolskiego.

Osobista księgowa – biuro podatkowe dopasowane do potrzeb Klienta

Mamy możliwość księgowań „u Klienta”, na jego systemie księgowym, co jest ogromnym atutem w szczególności w firmach, w których decyzje finansowe, stan środków pieniężnych, stan należności, zobowiązań czy produktów i ich rotacyjności są jednymi z najważniejszych informacji biznesowych z zakresu rachunkowości do bieżącego zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki temu współpraca z nami może być równie wygodna, co zatrudnienie własnej księgowej, jednak zdecydowanie tańsza oraz prostsza.

Kompleksowa obsługa księgowa i nie tylko

Współpracujemy z doradcami ubezpieczeniowymi, radcami prawnymi, pośrednikami w obrocie nieruchomościami – dzięki czemu wachlarz usług może być bardzo szeroki, a obsługa kompleksowa. Przekształcenia firm, aporty – są jednym z profili naszej działalności. W tym zakresie współpracujemy z kancelariami prawnymi klientów lub zapewniamy kompleksową obsługę rachunkowo-podatkowo-prawną związaną z przekształceniami.

Spokój i satysfakcja – współpraca z biurem rachunkowym

Dbamy o satysfakcję Klientów i Ich spokój w zakresie księgowym, podatkowym, a nadto staramy się rozwiązywać ewentualne problemy, tak by nasi Klienci mieli pewność, iż księgowość swojej firmy powierzyli profesjonalistom. Poufność i tajemnica służbowa – to standard w naszej działalności.

Rzetelność i bezpieczeństwo

Wspólnicy i pracownicy kancelarii posiadają gruntowe wykształcenie, wraz ze studiami podyplomowymi. Wszyscy posiadają Certyfikaty Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych zdefiniowanych w Ordynacji Podatkowej.

Ponosimy pełną ustawową odpowiedzialność za wykonywane przez kancelarię czynności, a dodatkowo działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową PZU S.A. z tytułu odpowiedzialności cywilnej za usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Kompleksowa obsługa dla każdego podmiotu

Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalistów branży księgowej, a także kompleksowej obsługi firmy to nasze biuro podatkowe zaprasza do współpracy.

Obsługujemy w ustalonym zakresie wszystkie firmy, niezależnie od formy organizacyjno-prawnej, w tym:

  • firmy osób fizycznych,
  • rolników,
  • spółki osobowe i kapitałowe,
  • stowarzyszenia, fundacje oraz organizacje non-profit.

Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo czas przy jednoczesnym obniżeniu kosztów swej firmy.

© 2017 Eurofinanse Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa s.c. Iwona Duraj i Irena Lach
34-300 Żywiec, ul. Komonieckiego 1, woj. śląskie, tel.: (33) 861-86-07, fax: (33) 865-16-65
email: biuro@eurofinanse.info.pl